Bryza
Boryszew
Gamrat
VOX
Antracyt
Beżowy
Biały
Brąz
Ceglasty
Czarny
Dąb tuner/woodec
Dąb winchester
Grafit
Koralowy
Mahoń
Niebieski
Miętowy
Orzech
Perła
Piaskowy
Popielaty
Szary
Zielony
Złoty dąb
Dwudeskowe
Trzydeskowe
Bryza stal
Bryza PVC
Ocean
Stalgam
Izabella
75mm
90mm
100mm
125mm
150mm
Antracytowy (RAL7016)
Brązowy
Czerwony
Grafitowy
Miedziany
Ocynk
10cm
16cm
25cm
33cm
Akcesoria
Beton
Cegła
Drewnopodobny
Inne
Kamień
Kremowy
Marmur
Połysk
Mat
30x60
Mały
60x120
Średni
120x265
Duży
XS-Line
S-Line
M-Line
M Plus-Line
L-Line
Czekoladowy
Mocca
Naturalny
Naturalny czarny
Harmony Wood
Soft White
Deep Grey
Linen Fabric
Mesh Touch
Satin Cream
Rose Copper
Brushed Steel
XL
M
S
Parapety wewnętrzne
30cm
1m
1,5m
2m
3m
6m
Winchester
Vinylit
PVC
Drewnopodobne
Klasyczne
Nowoczesne
Wąskie
Szerokie
szary
Kość słoniowa
BORYSZEW
Imitacja deski/płaski
Podwójnie łamany
Pojedynczo łamany
Monokolory
Jesion SXP-05
Dąb SXP-05
Dąb miodowy SXP-05
Dąb winchester SXP-05
Złoty dąb SXP-05
SO-01
SO-02
SO-03
Cedr
Dąb czekoladowy
Dąb naturalny
Dąb szary
VILO
V-Black
Max-3
Dąb
Dąb miodowy
Oliwkowy
Śmietankowy
Szary antracyt
Na ławki
Na balkon
Na płotki
Na ogrodzenia
Srebrny
Popiel Marmur
Pergole
Nad drzwi
Nad pompę ciepła
Nad falowniki
105x40cm
130x53cm
180x53cm
163x54cm
120x75cm
108x80cm
120x80cm
150x90cm
158x90cm
160x90cm
150x95cm
306x300cm
Bezbarwna
Dymna
Mleczna
Ścianki
Na zadaszenie tarasów
105x200cm
105x300cm
105x400cm
210x300cm
210x400cm
210x600cm
210x700cm
4mm
6mm
10mm
16mm
Płyty faliste
Płyty trapezowe
Rulony faliste
90x200cm
90x250cm
90x300cm
14cm
Gładka
Szerokie ryfle
Wąskie ryfle
Wzór drewna
Ciemny brąz
Jasny brąz
Miodowy dąb
Naturalny dąb
Górski dąb
Taśmy
Obrzeża proste
Obrzeża elastyczne
Palisady ogrodowe
Agrotkaniny
CLASSEN
EGGER
SWISS KRONO
KAINDL
Deski standardowe
Deski szerokie
Deski wąskie
AC4
AC5
Białe
Bielone
Ciemne
Jasne
Naturalne
Przy zamówieniach powyżej 3000 PLN z kategorii podłogi, dostawa GRATIS
Egger
Do salonu
Do pokoju
Gerflor
Deska
Do kuchni
Szare
Płytka
STEICO
Na ogrzewanie podłogowe
Espumo
Sempla
Linela
Esquero
Esquero duo
5,55cm
6,5cm
6,6cm
8cm
12cm
SZUKAJ
KONTO
KOSZYK
MENU
Produkty w promocji
Outlet
Zamów próbki
Kontakt
Cena za mb: 21,28 zł zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Podaj ilość szt. 3,05m lub mb
Dąb - Panel lamelowy Fronto V-Black SVP-06 / 25cm x 2,95m to stylowy panel PVC o strukturze lameli, idealny do wykończenia elewacji, sufitów tarasów i wnętrz. Oferuje on naturalny wygląd dębu, odporny na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne. System łatwego montażu click zapewnia szybką instalację bez potrzeby specjalistycznych narzędzi. Wybierz ten panel, by stworzyć nowoczesną, bezkonserwacyjną aranżację, która zachwyca przez lata!
Listwa „J” SVP-15 w dekorze dąb to uniwersalny profil wykończeniowy z PVC do paneli elewacyjnych i podsufitkowych marek VOX i Vilo. Odcinek 3,05 m pozwala prowadzić długie, równe linie bez zbędnych łączeń, a kształt „J” estetycznie chowa krawędzie paneli, zapewniając czysty start montażu i trwały efekt na elewacji oraz pod okapem. To praktyczne akcesorium do systemów sidingowych oraz lamelowych – idealne dla spójnego wykończenia w naturalnym odcieniu drewna dębu.
Narożnik zewnętrzny SVP-12 w kolorze dębu, dedykowany do systemu paneli elewacyjnych Vilo od VOX. Element o długości 3,05 m pozwala na estetyczne i trwałe wykończenie naroży zewnętrznych budynku, zapewniając spójny i elegancki wygląd całej elewacji.
Listwa łącząca "H" VOX VILO SVP-18 w realistycznym dekorze Dębu to niezawodne rozwiązanie do estetycznego łączenia paneli podsufitkowych i elewacyjnych. Długość 3,05m gwarantuje płynne przejścia, a wierność odwzorowania drewna łączy się z odpornością PVC, zapewniając trwałe i eleganckie wykończenie.
VOX / Vilo biały - Listwa startowa SV-11 / 3,05m to niezawodny element PVC, zaprojektowany do rozpoczęcia montażu sidingu, zapewniając stabilne wykończenie elewacji. Odporny na wilgoć, promienie UV i korozję, gwarantuje trwałość bez konieczności konserwacji. Długość 3,05 m umożliwia łatwe dopasowanie do różnych powierzchni. Rozpocznij montaż sidingu z listwą startową VOX/Vilo – wybierz jakość i zamów już dziś!
Listwa wentylacyjna dolna VOX Vilo SV 11,5, kolor biały, długość 305 cm. Profil startowy z otworami wentylacyjnymi do paneli ściennych; zapewnia cyrkulację powietrza, maskuje krawędź i ułatwia odpływ kondensatu. Szybki montaż, dopasowanie do systemu Vilo.
Uniwersalne wkręty montażowe o wymiarach 4,2 x 25 mm, niezbędne przy montażu podsufitki, sidingu, paneli Fronto oraz listew PVC. Posiadają łeb podkładkowy, który zapewnia optymalny docisk i zapobiega uszkodzeniu montowanych elementów. Ocynkowana powłoka gwarantuje ochronę przed korozją. Opakowanie zawiera 100 sztuk.
Vilo Fronto SV-06 Szary Antracyt to panel lamelowy o wymiarach 25 cm × 2,95 m, stworzony do nowoczesnych, eleganckich elewacji. Trwały materiał odporny na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV nie wymaga malowania ani impregnacji, dzięki czemu elewacja na długo zachowuje głęboki odcień antracytu. Szybki montaż na ruszcie oraz estetyczne, dyskretne łączenia przyspieszają prace i gwarantują równą linię lameli. Idealny na ściany zewnętrzne, szczyty i zabudowy okapów, a także do łączenia z innymi fakturami dla efektu nowoczesnej, poziomej kompozycji.
Perforowana listwa wentylacyjna VOX / Vilo SV-11,5 w rozmiarze S (szerokość 42 mm, długość 3,05 m) to niezbędny profil dolny do systemów elewacyjnych. Skutecznie maskuje pierwszą krawędź paneli, gwarantując optymalną cyrkulację powietrza, płynne odprowadzanie kondensatu oraz solidną ochronę ocieplenia budynku przed gryzoniami i ptakami. Szybki montaż i idealne dopasowanie to pewność profesjonalnego wykończenia całej fasady.
Listwa perforowana VOX / Vilo SV-11,5 w rozmiarze M (szerokość 73 mm, długość 3,05 m) to fundament profesjonalnej elewacji. Szerszy profil idealnie sprawdza się przy grubszych łatach konstrukcyjnych, zapewniając właściwą cyrkulację powietrza oraz blokując dostęp ptakom i gryzoniom pod fasadę. Zastosowanie tego elementu gwarantuje szybki montaż paneli, bezbłędne odprowadzanie wilgoci i długowieczność całej konstrukcji.
Narożnik zewnętrzny mini VOX VILO Dąb SVP-12,5 to eleganckie rozwiązanie do estetycznego wykańczania zewnętrznych krawędzi podsufitki. Długość 3,05m zapewnia spójność, a realistyczny dekor Dębu z PVC gwarantuje trwałość, odporność na warunki atmosferyczne i harmonijne wkomponowanie w klasyczną architekturę.
Narożnik zewnętrzny mini VOX VILO Dąb SVP-12,5 to kluczowy element dla perfekcyjnego i estetycznego wykończenia zewnętrznych krawędzi elewacji i podsufitki dachowej. Zaprojektowany z myślą o elegancji i funkcjonalności, ten profil narożny idealnie maskuje i zabezpiecza połączenia paneli na zagięciach okapu, tworząc czystą, gładką linię. Dzięki zaawansowanej technologii termodruku, narożnik mini wiernie oddaje naturalne usłojenie i ciepły odcień Dębu, wnosząc do projektu klasyczny urok i harmonię z otoczeniem. Wykonany z wysokiej jakości PVC, gwarantuje wyjątkową trwałość, odporność na czynniki zewnętrzne i całkowitą bezobsługowość przez wiele lat. Długość 3,05 metra minimalizuje potrzebę łączeń, zapewniając płynność linii wykończenia.
Narożnik zewnętrzny mini VOX VILO Dąb SVP-12,5 to uniwersalny profil, który dopełnia system podsufitki Infratop Dąb, zapewniając estetyczne i trwałe wykończenie wszystkich zewnętrznych narożników okapu. Jest niezbędny wszędzie tam, gdzie panele łączą się pod kątem 90 stopni na zewnątrz. Jego precyzyjne wykonanie pozwala na uzyskanie spójnego i harmonijnego wyglądu całego budynku, od linii dachu po elewację, tworząc wrażenie perfekcyjnego dopracowania każdego detalu w ciepłej i naturalnej estetyce drewna.
Zastosowanie przy montażu paneli sidingowych i lamelowych w poziomie:
Zastosowanie przy montażu paneli sidingowych i lamelowych w pionie:
Wybierając Narożnik zewnętrzny mini VOX VILO Dąb SVP-12,5, zapewniasz swojemu okapowi nie tylko ochronę, ale i wyrafinowany, klasyczny wygląd, który przetrwa lata. Pamiętaj o zastosowaniu dedykowanych listew startowych ("J") oraz łączących ("H") z systemu VILO Dąb, aby całe wykończenie było spójne i funkcjonalne. W Ecoplast.pl znajdziesz wszystkie niezbędne elementy do kompleksowego wykończenia dachu i elewacji, które pomogą Ci stworzyć funkcjonalną i estetyczną fasadę domu na lata!
Pytanie: Do czego służy Narożnik zewnętrzny mini SVP-12,5 w kolorze Dąb? Odpowiedź: Narożnik zewnętrzny mini SVP-12,5 jest przeznaczony do estetycznego i trwałego wykańczania zewnętrznych narożników podsufitki VILO Dąb. Maskuje i chroni krawędzie paneli łączących się pod kątem 90 stopni, zapewniając estetyczne przejście.
Pytanie: Czy ten narożnik pasuje do wszystkich podsufitek VOX/VILO w dekorze Dąb? Odpowiedź: Tak, Narożnik zewnętrzny mini SVP-12,5 w dekorze Dąb jest specjalnie zaprojektowany, aby idealnie pasować do paneli podsufitkowych VOX/VILO w tym samym odcieniu. Technologia termodruku gwarantuje spójność wzoru i koloru.
Pytanie: Jak prawidłowo zamontować narożnik zewnętrzny mini SVP-12,5? Odpowiedź: Narożnik mocuje się do konstrukcji za pomocą wkrętów. Podobnie jak w przypadku innych profili PVC, ważne jest pozostawienie niewielkiego luzu dylatacyjnego (około 5 mm na końcach), aby umożliwić swobodną pracę materiału pod wpływem zmian temperatury.
Pytanie: Czy narożnik w dekorze Dąb wymaga specjalnej konserwacji lub malowania? Odpowiedź: Nie, narożnik wykonany z wysokiej jakości PVC z termodrukiem jest bezobsługowy. Wystarczy regularne przemywanie wodą z łagodnym detergentem, aby utrzymać jego estetyczny wygląd.
Dbamy o Twoją prywatność
Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają nam dostosować ofertę do Twoich potrzeb, a także służą do wyświetlania, personalizacji i mierzenia skuteczności reklam w ramach współpracujących z nami zewnętrznych sieci reklamowych. Możesz zaakceptować wykorzystanie przez nas wszystkich tych plików i przejść do sklepu lub dostosować użycie plików do swoich preferencji w dalszej części komuniaktu.
Więcej o plikach cookies przeczytasz w naszej Polityce prywatności.
Dowiedź się więcej, jak Google używa danych z witryn i aplikacji
Ustawienia plików cookies
W tym miejscu możesz określić swoje preferencje w zakresie wykorzystywania przez nas plików cookies.
Zaznacz wszystko
Niezbędne do działania strony
Te pliki są niezbędne do działania naszej strony internetowej, dlatego też nie możesz ich wyłączyć.
Funkcjonalne
Te pliki umożliwiają Ci korzystanie z pozostałych funkcji strony internetowej (innych niż niezbędne do jej działania). Ich włączenie da Ci dostęp do pełnej funkcjonalności strony.
Analityczne
Te pliki pozwalają nam na dokonanie analiz dotyczących naszego sklepu internetowego, co może przyczynić się do jego lepszego funkcjonowania i dostosowania do potrzeb Użytkowników.
Analityczne dostawcy oprogramowania
Dane wykorzystywane przez dostawcę oprogramowania sklepu - Shoper S.A. Na ich podstawie dokonywane są analizy, związane z rozwojem oprogramowania, oraz mierzona jest skuteczność kampanii reklamowych. Nie są łączone z innymi informacjami, podawanymi podczas rejestracji i składania zamówienia. Więcej na ten temat przeczytasz w Polityce plików cookies Shoper.
Marketing
Dzięki tym plikom możemy prowadzić działania marketingowe.